Prekių pristatymas

SIUNTOS PRISTATYMAS

GALITE RINKTIS VIENĄ IŠ ŠIŲ PRISTATYMO BŪDŲ:

*   DPD SIUNTŲ TERMINALAI, OMNIVA PAŠTOMATAI, LP EXPRESS TERMINALAI, BEI REGISTRUOTA LIETUVOS PAŠTO SIUNTA

*   JEI UŽSAKYMAS PATEIKIAMAS IKI 12 VAL., SIUNTĄ STENGIAMĖS IŠSIŲSTI TĄ PAČIĄ, ARBA ARTIMIAUSIĄ DARBO DIENĄ. JEI UŽSAKYMAS PATEIKIAMAS PO 12 VAL., SIUNTĄ IŠSIUNČIAME SEKANČIĄ ARBA ARTIMIAUSIĄ DARBO DIENĄ.

*   JEI PASIRENKATE SIUNTOS ATSIĖMIMĄ TERMINALUOSE AR PAŠTOMATUOSE, BŪTINA NURODYTI KOMENTARUOSE PASIRENKAMO PAŠTOMATO AR TERMINALO ADRESĄ, 

*   SIUNTŲ PRISTATYMO TERMINUS GALITE PASITIKRINTI PASIRINKTO PRISTATYMO BŪDO EL. PUSLAPYJE.

*   APIE SIUNTOS IŠSIUNTIMĄ INFORMUOJAME EL. PAŠTU.

*   JEI PASIRENKATE TERMINALUS AR PAŠTOMATUS, APIE SIUNTOS PRISTATYMĄ Į JŪSŲ PASIRINKTĄ TERMINALĄ AR PAŠTOMATĄ, INFORMUOJA JŪSŲ PASIRINKTA PRISTATYMO KOMPANIJA SMS ŽINUTE.

*   JEI PASIRENKATE REGISTRUOTĄ SIUNTĄ LIETUVOS PAŠTU, SIUNTĄ PRISTATO PAŠTININKAS JŪSŲ PASIRINKTU ADRESU, JEI JŪSŲ NERANDA NAMIE, PAŠTININKAS PALIEKA PRANEŠIMĄ, KURIAME NURODYTAS PAŠTO ADRESAS, KURIUO NUVYKUS ATSIIMSITE SIUNTĄ.

*   JEI DĖL MŪSŲ KALTĖS SUMAIŠOMAS ADRESAS AR TELEFONAS, SIUNTĄ PAKARTOTINAI IŠSIUNČIAME MŪSŲ LĖŠOMIS, JEI JŪS NETEISINGAI INFORMUOJATE MUS APIE PRISTATYMO ADRESĄ AR KLAIDINGĄ TELEFONO NUMERĮ, PAKARTOTINĄ SIUNTIMĄ APMOKATE JŪS, PERVEDANT ATITINKAMĄ SUMĄ Į MŪSŲ SĄSKAITĄ

*   DĖL PREKIŲ PRISTATYMO Į KITAS ŠALIS PRAŠOME KREIPTIS EL. PAŠTU daiva@daiwa.lt

JEI JUMS IŠKILO KLAUSIMŲ DĖL PREKIŲ PRISTATYMO, PRAŠOME KREIPTIS EL. PAŠTU daiva@daiwa.lt , ARBA TEL. +370 679 33215

Turite klausimų?
Norite užsisakyti telefonu?

X